Kniha návštev

* - povinný údaj

Beba 2011-10-22 17:55:16 Odpovedať
Veľmi rada vyšívam.. Mám len 16 rokov a na konte mám už nejakú tú desiatku obrazov. Všetky si nechávam, ale teraz uvažujem aj o tom, že by som ich predávala. Ale to by som musela mať viac času, lebo škola nepočká. Vyšívať ma naučila moja mamina a nikto okrem nás dvoch v rodine nevyšíva. Ja by som chcela toto remeslo podať ďalej a už sa mi to aj celkom darí. Naučila som to moju kamarátku, ktorá má len 13 rokov a strašne ju to baví, takže v tom chcem pokračovať. Vyšívam len krížiky, ale rada by som sa naučila gobelín. Len mi to ešte akosi neide. Je to fakt dobrá stránka. Zdravím výšivkara.

Reakcia od: Jozef Šimora (Výšivkár) 2011-10-22 17:57:04
Ahoj Beba, Tvoj príspevok ma príjemne potešil a som rád, že v tak mladom veku dokážeš otvoriť svoje srdce a podeliť sa so svojimi vedomosťami s ostatnými ľuďmi. Prajem Ti veľa úspechov tak v osobnom živote, ale aj v odbornom raste a v škole. Ak by si mi poskytla svoju e-mailovú adresu rád Ti poradím vo vyšívaní, poprípade sa môžeš zaregistrovať a zverejniť svoje práce.

Anca 2011-10-22 17:53:20 Odpovedať
Ahoj, našla jsem sajtu, kde si můžete vytvořit vlastní vzor na křížkovou výšivku. A je tam i spousta hotových vzorů. patternsforyou.com

Iveta Pozdechova 2011-10-22 17:52:00 Odpovedať
Úplne som prekvapená, že tak mladý človek a spraví takú stránku, ale trebalo by ešte niekam dať vašu stránku na zvýraznenie, lebo je tam toho málo a nech ľudia posielajú obrázky aj s predlohami a podľa mňa by to bolo ešte viac zaujímavejšie a chodili by častejšie na vašu stránku pre námety...a aj na predlohy... to je len môj osobný názor lebo chodím na ruské stránky aj na české a tam to je tiež tak a rada by som aj tú na vašu chodila častejsie...Ľudia posielajte svoje výtvory, nech to ľudia vidia že sme akí šikovní aj my tu na Slovenku a nie len v Čechách...

Ivka Pozdechova 2011-10-22 17:42:52 Odpovedať
Ahojte, som z Nitry a asi rok vyšívam a keď nemám čo vyšívat, tak chodím pre inšpirácie... Teraz som natrafila na Vašu stránku a veľmi sa mi páči. Chcela by som si s niekým písat kto tiež vyšíva, vymeniť si svoje schopnosti a predlohy. Ďakujem

Beata Markova 2011-10-22 17:40:01 Odpovedať
Ahojte, som z Bystrice. Od malička chorobne rada vyšívam. Doteraz je to môj najkrajší koníček. Spolupracujem aj s jednou predajňou v Banskej Bystrici. Chcela by som sa nejako zviditeľniť, ale neviem ako. Chcela by som vyšívať aj na objednávku a chcela by som tie práce predať do zahraničia. Ak viete o niekom, kto by niečo také odkúpil, dajte vedieť. Buď na moju e-mailovú adresu alebo telefonicky na číslo 0908 916 252. Tak čaute a ozvite sa. Budem čakať.

Andrea 2011-10-22 17:37:46 Odpovedať
Dobrý deň, keďže som už skoro zúfalá, rozhodla som sa Vás týmto spôsobom poprosiť, či nepoznáte kontakt na niekoho, kto by bol ochotný a schopný vyšiť technikou richelieu paplóniky pre bábätko do kočíka. Žiaľ v mojom okolí sa mi nikoho nepodarilo nájsť. Predlohu viem zaslať aj mailom. Ak niekoho takého poznáte, ozvite sa čo najskôr. Ďakujem

Jozef Šimora (Výšivkár) 2011-10-22 17:35:39 Odpovedať
Ďakujem za Vaše ohlasy, ja vyšívaním žijem od mala, stále to bolo okolo mňa, až nakoniec som podľahol a začal som vyšívať, vyšívanie sa stalo pre mňa príjemným relaxom, ale aj uspokojením z vytvoreného diela.
Budem rád keď aj Vy sa budete prezentovať Vašimi prácami na tejto stránke a keď ste už vynaložili toľkú námahu na vyšite, pozháňanie bavlniek, tak spravte ešte jeden krok a odfoťte svoj výtvor, zaregistrujte sa v sekcii "Vaše práce" a pridajte svoje diela na našu stránku. Vašou prácou sa potom bude môcť potešiť množstvo ďalších ľudí, ktorí navštevujú tieto stránky.

Mária Vorosová 2011-10-22 17:21:10 Odpovedať
Ahoj veľmi rada vyšívam, už ako 5 ročná som vedela vyšívať. Vyskúšala som všetky možné techniky, ale najradšej mám krížikové vyšívanie. Vždy som si pri nej oddýchla. Veľa som aj darovala a vyrobila som rôzne doplnky do bytu aj na seba. Kedže ma okrem vyšívania baví hačkovanie, pletenie a iné rôzne techniky. Vždy sa rada naučím niečo nové. Aj keď sa mi to hneď nepodarilo, nevzdala som to. Keď som bola po skončení školy nezamestnaná, nikdy som sa nenudila. Kedže už mám prácu, mám veľmi málo času na ručné práce, ale stále si nájdem čas a vždy niečo vytvorím pre radosť seba a blízkych. Aj z málo peňazí sa dá vytvoriť príjemný domov, len človek musí chcieť. Riadim sa porekadlom: "Nikdy nie je tak zle, aby nebolo ešte horšie." Keď som bola smutná, tak som si vždy sadla k ručnej práci. Žiaľ sa venujem takej práci, ktorá s ručnou prácou nemá nič spoločné a veľmi veľa vecí ma zaujíma. Vyšívaniu sa venovala moja mama, ktorá sa to naučila od svojej mamy, od nich som sa veľa naučila. Keď raz budem mať deti, aj ich naučím všetko čo viem. Vaša stránka sa mi veľmi páči. Počítače sú tiež pre mňa veľkou záľubou. Budete uverejňovať aj nejaké predlohy?

Reakcia od: Jozef Šimora (Výšivkár) 2011-10-22 17:24:24
Čo sa týka predlôh, postupom času by sa tu nejaké mali objavovať, no ide o prácu na dlhšie obdobie.

Terézia Čvančarová 2011-10-22 17:14:17 Odpovedať
Veľmi rada vyšívam, hoci mám len 22. Už som si vyšila aj ja zopár obrázkov, ktoré som potom rozdala.

Reakcia od: Jozef Šimora 2011-10-22 17:16:06
V ďalšej tvorbe prajeme mnoho úspechov a ak budete mať záujem, Vaše práce môžeme uverejniť na tejto stránke.

Romanka 2011-10-22 17:04:48 Odpovedať
Vavvvvvvvvvv. Jednoducho úžasné ! Mám 14r. a venujem sa vyšívaniu. Chcela by som sa naučiť aj iné techniky keďže ovládam len krížikový steh. A preto by som vás chcela poprosiť, či by ste nemohli na tejto web stránke popísať rôzne techniky vyšívania aj s ukážkami. Ďakujem.

Reakcia od: Jozef Šimora (Výšivkár) 2011-10-22 17:10:54
Ďakujeme za trefnú poznámku. Možno ju niekedy v budúcnosti zrealizujeme.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9